Mimosezónne uskladnenie

Mimosezónne uskladnenie pneumatík

Neviete kam so zimnými pneumatikami počas letnej sezóny? Odmietli vám vo vašom pneuservise mimosezónne uskladniť pneumatiky?

 

NEVADÍ, MY MÁME VOĽNÉ MIESTO AJ PRE TIE VAŠE

 

Jediné čo treba urobiť, je priviezť vaše pneumatiky do nášho skladu v Čadci a my už sa o všetko postaráme. Vaše pneumatiky/ disky pripravíme na skladovanie, uskladníme a kedykoľvek opätovne vydáme.

 

Pneumatiky/ kolesá vieme uskladniť aj v prípade ak ich k nám pošlete kuriérom. V tomto prípade pneumatiky preberieme, vystavíme protokol o uskladnení, ktorý vám následne pošleme mailom a po zaplatení skladovania vystavíme faktúru. Pri výmene ich opäť zasielame kuriérom, poprípade sa môžete zastaviť prebrať pneumatiky osobne.

 

Aké jednoduché, však? 🙂

 

Navyše vaše pneumatiky skontrolujeme, a pošleme správu o ich stave. V prípade, ak budú vaše pneumatiky nevhodné pre ďalšiu sezónu upozorníme vás na možné riziká a na hladký dezén. Keďže sme aj e-shop s pneumatikami, vytvoríme vám ponuku na nákup nových pneumatík s výhodnou cenou a v prípade ak nakúpite u nás, nahodíme ich na vaše disky, všetko pripravíme a vy si prídete po kompletné kolesá, 100% pripravené na ďalšiu sezónu.

 

CENNÍK USKLADNENIA

 

DO ROZMERU 15´´ (vrátane) ……………………………. 5€

DO ROZMERU 18´´ (vrátane) ……………………………. 6,5€

OD ROZMERU 19´´ (vrátane) ……………………………. 7,5€

(cena je konečná a zahŕňa uskladnenie 1 kolesa/pneumatiky na dobu sezóny – cca 6 mesiacov)

PRI USKLADNENÍ VIACERÝCH SÁD (3 a viac) PLATÍ INDIVIDUÁLNY CENNÍK PO DOHODE SO SKLADOM!